Ook in 2020 zal MIFANO de Ludwig Senders Memorial organiseren.

Dit jeugdtoernooi zal gehouden worden op:

Zaterdag 6 Juni 2020 voor de Jeugd onder 12 en onder 13

Zondag 7 Juni voor de jeugd onder 7, 8 en 9

De jeugdteams van Mifano zijn hiervoor automatisch ingeschreven

UIT-TOERNOOIEN

Hieronder een lijst met de uit-toernooien, waarvoor we een uitnodiging hebben ontvangen:

JO JO JO JO JO JO JO JO JO JO JO
19 17 16 15 13 12 11 10 9 8 7
club plaats dag datum
mifano mierlo za 6-jun x x
mifano mierlo zo 7-jun x x x
sv Ondo Heusden za 30-mei x geen 1e kl teams
sv Ondo Heusden za 13-jun x x
sv Lierop Lierop vr 5-jun x 2e, 3e en 4e kl
sv Lierop Lierop za 13-jun x x jo13: 1e, 2e, 3e kl – jo11: 2e, 3e, 4e kl
zsv deurne (zeilberg) vr 29-mei x x 3e en 4e kl
zsv deurne (zeilberg) za 30-mei x x x x x x
vv Belfeldia Belfeld za 13-jun x x x
vv Belfeldia Belfeld zo 14-jun x x
vv Berghem sport Oss (Berghem) za 13-jun x x
vv Berghem sport Oss (Berghem) za 20-jun x x
prinses Irene Nistelrode za 6-jun x x 1e kl en lager
FC Tilburg Tilburg za 6-jun x
sv Someren Someren za 20-jun x x x x x x
nwc Asten Asten za 11-apr x x
nwc Asten Asten ma 13-apr x x x x x x
tsc’04 Tegelen za 13-jun x x x x x x x
tsc’04 Tegelen zo 14-jun x x x 2 daags toernooi
fc Tilburg Tilburg za 30-mei
FC Tilburg Tilburg zo 31-mei x x
nooit gedacht Geffen za 6-jun x x
Bruheze Brouwhuis vr 29-mei x x
Bruheze Brouwhuis za 6-jun x
Bruheze Brouwhuis zo 7-jun x x x x
vv Spoordonkse boys Oirschot vr 5-jun x x
vv Spoordonkse boys Oirschot za 6-jun x x x
vv montagnards Bergen (L) vr 12-jun x x
vv montagnards Bergen (L) za 13-jun x x x x x x
vv montagnards Bergen (L) zo 14-jun x x
ASV Aarle Rixtel za 7-jun x x
ASV Aarle Rixtel vr 13-jun x 1e kl en hoger
ASV Aarle Rixtel za 14-jun x x x
rkvv Best vooruit Best za 30-mei x x
rkvv Best vooruit Best za 6-jun x
rkvv Best vooruit best zo 7-jun x x
rkvv Best vooruit best za 13-jun x
vv brabantia eindhoven za 30-mei x x x x x
vv brabantia eindhoven za 6-jun x hoofdklasse
vv brabantia eindhoven zo 7-jun x
rksv Heeze Heeze zo 31-mei x x x x x
rksv Heeze Heeze ma 1-jun x
emk nuenen zo 12-apr x x x x x
emk nuenen ma 13-apr x x x
rksv WEC Schijndel za 6-jun x x 1e kl en lager
rksv WEC Schijndel vr 12-jun x x 1e kl en lager
rksv WEC Schijndel za 13-jun x x x x 1e kl en lager
rskv schijndel/de wit Schijndel za 30-mei x x x
rksv schijndel/de wit Schijndel zo 31-mei x
Braakhuizen Geldrop za 13-jun x x x x x
SV Venray Venray za-zo 13-14 jun x x x 2-daags int. Toernooi
SV Venray Venray za 13-jun x 1-daags toernooi
rksv nuenen nuenen za 30-mei x x x x x x hoofdklasse en kl1 t/m 5
rksv nuenen nuenen zo 7-jun x kl 1 t/m 5
DVS Aalst-Waalre za 6-jun x
DVS Aalst-Waalre zo 7-jun x
DVS Aalst-Waalre vr 19-jun x
DVS Aalst-Waalre za 20-jun x x x
DVS Aalst-Waalre zo 21-jun x
DVS Aalst-Waalre za 27-jun x x
sv Brandevoort Brandevoort za 13-jun x x x x 2e kl en lager
sv Brandevoort Brandevoort zo 14-jun x

Als je jou team wil inschrijven voor een toernooi, kun je een mail sturen naar: toernooien@mifano.nl

Bij vragen en/of opmerkingen kun je terecht bij Frederique Giesberts

toernooien@mifano.nl