Hoofdsponsor

 

 

Co-sponsors

 

 

 

 

 

Wilt u weten hoe
de wedstrijd van
Mifano 1 verloopt?
Klik hier

 

Alternatieve flash content

Om deze Flash u heeft Javascript nodig van uw browser en bijgewerkte versie van de flash player.

Onze sponsors

Onze hoofdsponsor is:
Verbakel Party & More, Industrieweg 48A, 5731 HR  Mierlo, tel.: 06-54927807.

 

Onze sponsors zijn (bijgewerkt tot 26 juli 2016): 

 

 

Naam Adres Plaats Website
Accountantskantoor F. Borsje Industrieweg 7 A Mierlo www.accborsje.nl
Adriaans Riooltechniek Loeswijk 40 Mierlo www.adriaansriooltechniek.nl
Asperge- en Kersenhof Huijbers Bekelaar 20  Mierlo  www.aspergehofhuijbers.nl
Autobedrijf Gebr. Van Vlerken Industrieweg 50 Mierlo www.autobedrijfvanvlerken.nl
Autobedrijf Hans Drouen BV Thorbeckestraat 3 Helmond www.hdrouen.nl
Autobedrijf Raaijmakers Geldropseweg 10 Mierlo www.raaijmakersautos.nl
Autobedrijf Van Dijk Industrieweg 21a Mierlo www.vandijkautobedrijf.nl
Echte Bakker Jenny van der Putten Kerkstraat 30 Mierlo www.jennyvanderputten.echtebakker.nl
Bavaria Postbus 1 Lieshout www.bavaria.nl
Beco Installatietechniek Sneeuwuil 6 Mierlo www.installatietechniekbeco.nl
Bella Jo Hulst 43 Geldrop www.bellajo.nl
Ben Goede Coiffure Dorpsstraat 208 Mierlo www.bengoede.nl
Blic Optiek Margrietstraat 53 Mierlo www.blicoptiek.nl
Bouw- en Aann.bedr. H. Houtsma Ambachtweg 9 Mierlo www.houtsmabv.nl
Bouw Infra Mensen Mierlo Goorsedijk 6 Mierlo www.bouwmensen.nl/vestigingen/mierlo
Bouwbedrijf Van Gerven Bijenkorf 1 Mierlo www.bouwbedrijfvangerven.nl
Bouwtotaal Brabant Kromme Haagdijk 70 Helmond www.bouwtotaalbrabant.nl
Brand(t) Beveiliging & Advies Marktstraat 75 B Mierlo www.brandblusserinfo.nl
Budget Fietsen Mierlo Dorpsstraat 100 Mierlo www.budgetfietsen.nl
CTI Security-Telecom Schootense Dreef 24 Helmond www.stanleysecurity.nl
Café de Boemel Marktstraat 41 Mierlo  
Café Restaurand De Koffer Molenhoek 2 Mierlo www.cafedekoffermierlo.nl
Caris Mech. Componenten Trimpert 6 Mierlo  
Carlton de Brug Arkweg 3 -17 Mierlo www.carlton.nl/debrug
CarPro Carwash & Carcleaning Kelvinstraat 14 Weert www.carpro.nl
Christian van der Wurff Molenkamp 13 Mierlo  
CuSerna Culinair Advies Hooghuis 29  Mierlo  www.cuserna.nl
De Haan Minerale Oliën Slotlaan 15 Oosterhout www.tankstation.nl
De Koning Feesten en Partijen Mierloseweg 301 Helmond www.dekoninghelmond.nl
Dommeldael Belastingadviseurs Mierloseweg 16 Geldrop www.dommeldaelbelastingadviseurs.nl
Dreverman Accountancy De Loo 106 Mierlo  
Eetcafé de Barrier Houtsestraat 64 Helmond www.debarrier.nl
EKC Afbouwmaterialen Kanaaldijk Nrd 27A-29 Eindhoven www.ekc.nl
Elco Loonbedrijf Dr. de Quaiweg 101 Elsendorp www.elcogemert.nl
Electrotechn. Bur. J. Saasen Industrieweg 54 Mierlo www.saasen.com
Elektroworld Wout van Vlerken Hoofdstraat 105 Helmond www.electroworldwoutvanvlerken.nl
Fysioth. Jeurissen & v.d. Ingh Graspieper 4 Mierlo www.jvdi.nl
Gebr. Swinkels Grondwerken Speltdijk 2 Helmond www.swinkelsgrondwerken.nl
Gerard Swinkels Mechanisatie Nijverheidsweg 43 Mierlo www.swinkelsmierlo.nl
Gigant Stage Builders Meerheide 116 Eersel www.gigantpodia.com
GNT International BV Industrieweg 26 Mierlo www.gnt-group.com
Heesmans Installatie techniek Brandevoortsedreef 101 Helmond www.heesmans.nl
IGO Post Haverdijk 5 Helmond www.igopost.nl 
Intertoys De Louw Dorpsstraat 142 Mierlo www.intertoysmierlo.nl
Janssens Light + Sound Techn. Brugstraat 81 Mierlo www.sound-light.nl
Janssens Verrijker Verhuur Kaldersedijk 3 Helmond www.janssensverhuur.nl
JMT Geluidsisolatie en Ventilatie Haakakker 7 Mierlo www.geluidsisolatie.com
Jos van Happen Containers Biss. van Mierlostr. 120 Mierlo www.josvanhappencontainers.nl
Lindor Tuinhout Achterbroek 20 Lierop www.lindortuinhout.nl
M. v.d. Westen Timmerwerken Hooghuis 8 Mierlo  
Manders Totaal Kozijnen Lungendonk 9 Helmond www.manderstotaal-kozijnen.nl
Marschee BV Duizeldonkesestraat 26 Helmond www.marschee.nl
Matech BV Ambachtweg 39 - 41 Mierlo www.matech.nl
Meneer de Makelaar Stratumsedijk 71 Eindhoven www.meneerdemakelaar.nl
Mettom Payrolling  Torenallee 20 Eindhoven www.mettom.nl
Mierlose Krant BV Industrieweg 42 Mierlo  
Munsters Staalbouw Haagse Beemdweg 27 Helmond www.munstersmetaal.nl
Natuurlijk Van der Leest Dorpsstraat 170 Mierlo www.natuurlijkvanderleest.nl
Nederveen v.d. Heijden Account. Hoofdstraat 129 Helmond www.nederveenheijden.nl/index.php?pid=6&sid=
Perfect Print Industrieweg 46 Mierlo www.perfectprintmierlo.nl
Piet van de Eijnden Metselbedrijf Plataan 46 Mierlo  
Pieters Cleaning Groep Ambachtweg 50 Mierlo www.pietersbv.nl
PLUS Van Doornmalen Dorpsstraat 168 Mierlo www.plus.nl
Q Pall Kunststof Pallets Taylorweg 2 Veghel www.qpall-kunststof-pallets.nl
Restaurant De Truffel Brugstraat 23 Mierlo www.restauranttruffel.nl
Restaurant Olijf Berg 18-20 Nuenen www.restaurantolijf.nl
SIM Installaties Brugstraat 33 Mierlo www.brabantverwarming.nl
SMA Machine Constructions Industrieweg 2 Mierlo www.sma-mc.com
Snackbar 't Vesperke Vesperstraat 27 Mierlo  
SportCentrum Mierlo Ambachtweg 16 Mierlo www.sportcentrummierlo.nl
Sported Margrietstraat 106 Mierlo www.sported.nl
Sportprijzen GEBE Nuenenseweg 56 Geldrop www.geldropsbekerhuis.nl
Tegelcentrum Mierlo BV Ambachtweg 16 Mierlo www.tegelcentrummierlo.nl
Tegelzettersbedrijf Vosselaars Bollenhoeve 6 Helmond  
Thwan v. Gennip Plantenkwekerij Eindje 6 Lierop www.thwanvangennip.nl
Tijssen Tapijten Pastoor Elsenstraat 32 Helmond www.tapijthaltijssen.nl
To Get Here Mierlo Vesperstraat 2 Mierlo  
Tripp Klus Service Koning Markweg 23 Eindhoven  
Uitvaartzorg V.d. Kerkhof Langenakker 2 Mierlo www.uvdk.nl
Vakkant Kantoorservice Ambachtweg 43 Mierlo www.vakkant.nl
Van den Boomen Bouwbedrijf Loeswijk 25 Mierlo www.bouwbedrijfvandenboomen.nl
Van den Elsen Advies Burg. Verheugtstraat 21 Mierlo www.elsenadvies.nl
Van den Nosterum Fin. Advies Wersakker 21 Mierlo www.vdnosterum.nl
Van Heeswijk Wooncenter Nijverheidsweg 1 Mierlo www.vanheeswijk-wooncenter.nl 
Van Veghel Ind. Packaging Dirk Boutenslaan 28 Eindhoven www.vanveghel.info
Verasol Geldropseweg 22 Mierlo www.verasol.nl
Verbakel Party & More Industrieweg 48 Mierlo www.lucverbakel.nl
Verest Schoenen en Sport Langstraat 89-91 Geldrop www.verestschoenen.com
Verhoeven Tuinhout Kanaaldijk Zuid-West 3 Helmond www.schutting.nl
Vermo Metaalbedrijf Waterbeemd 15 Helmond www.vermobv.nl
Volksbelang Schoenen Veestraat 43a Helmond www.volksbelangschoenen.nl