Hoofdsponsor

 

 

Co-sponsors

 

 

 

 

 

 

 

Wilt u weten hoe
de wedstrijd van
Mifano 1 verloopt?
Klik hier

 

Alternatieve flash content

Om deze Flash u heeft Javascript nodig van uw browser en bijgewerkte versie van de flash player.

Senioren/Dames

Programma senioren

Programma januari / februari 2019
Datum tijd Thuis Uit Scheidsrechter
27-1-2019 14:30 Bavos 1 Mifano 1 ===========
27-1-2019 11:00 HVCH 3 Mifano 2 ===========
27-1-2019 10:00 Bavos 5 Mifano 5 ===========
27-1-2019 12:30 ZSV 6 Mifano 7 ===========
27-1-2019 10:00 NWC 9 Mifano 8 ===========
27-1-2019 12:00 Blauw Geel'38 VR1 Mifano VR1 ===========
Datum tijd Thuis Uit Scheidsrechter
3-2-2019 14:30 Mifano 1 MVC 1 ===========
3-2-2019 11:00 Mifano 2 (oefenwd) Lierop 2 Gert Jan Slits
3-2-2019 10:30 Mifano 3 S.V. Brandevoort 3 Piet Caris
3-2-2019 12:00 WEC 4 Mifano 4 ===========
3-2-2019 10:00 ZSV 5 Mifano 8 ===========
3-2-2019 11:00 Mifano 9 NWC 11 Roberto Tramontina
3-2-2019 11:00 Mifano VR1 ST Heeswijk/Avesteyn VR2 Tinny van Holsteijn
Datum tijd Thuis Uit Scheidsrechter
10-2-2019 14:30 Milheezer Boys 1 Mifano 1 ===========
10-2-2019 12:00 Olympia'18 2 Mifano 2 ===========
10-2-2019 13:30 Mifano 4 Rhode/V. Stiphout Bouw 7 Eric Smits
10-2-2019 10:00 Mifano 5 Gemert 6 Geert van Hoof
10-2-2019 10:00 Mifano 6 Mierlo Hout 8 Roberto Tramontina
10-2-2019 13:30 Mifano 7 MULO 3 Piet Caris
10-2-2019 10:00 Deurne 6 Mifano 8 ===========
10-2-2019 11:00 Mifano 9 Bruheze 5 Frans Nijs
10-2-2019 11:00 Mifano VR1 FC de Rakt VR1 Tinny van Holsteijn
Datum tijd Thuis Uit Scheidsrechter
17-2-2019 14:30 Mifano 1 SJVV 1 ===========
17-2-2019 11:00 Mifano 2 MVC'19 2 ===========
17-2-2019 12:00 Heeswijk 6 Mifano 4 ===========
17-2-2019 11:00 SC Helmondia 5 Mifano 5 ===========
17-2-2019 13:15 ZSV 8 Mifano 6 ===========
17-2-2019 11:00 SC Helmondia 6 Mifano 7 ===========
17-2-2019 10:30 Mifano 8 Mierlo Hout 9 Piet Caris
17-2-2019 11:30 Olympia Boys 3 Mifano 9 ===========
17-2-2019 10:00 Bavos VR1 Mifano VR1 ===========
Datum tijd Thuis Uit Scheidsrechter
24-2-2019 14:30 RKPVV 1 Mifano 1 ===========
24-2-2019 12:00 Bavos 2 Mifano 2 ===========
24-2-2019 10:00 Sparta'25 7 Mifano 3 ===========
24-2-2019 10:00 Mifano 4 Schijndel/DE WIT 8 Eric Smits
24-2-2019 10:30 Mifano 5 MVC 4 Roberto Tramontina
24-2-2019 11:00 Mifano 6 MVC 3 Frans Nijs
24-2-2019 13:30 Mifano 7 SJVV 3 Gert Jan Slits
24-2-2019 12:00 Someren 10 Mifano 8 ===========
24-2-2019 11:00 Mifano 9 Liessel 3 Piet Caris
24-2-2019 10:00 RKVV Keldonk VR1 Mifano VR1 ===========