Hoofdsponsor

 

 

Co-sponsors

 

 

 

 

 

Wilt u weten hoe
de wedstrijd van
Mifano 1 verloopt?
Klik hier

 

Alternatieve flash content

Om deze Flash u heeft Javascript nodig van uw browser en bijgewerkte versie van de flash player.

Jeugdprogramma

Progr.     19 febr,            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
20:00 HVCH 19-1 - Mifano 19-1 18:00 knvb Competitie
             
Progr.      24 febr.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Volkel 19-1 - Mifano 19-1 13:15 knvb Competitie
14:45 Mifano 19-2 - ASV'33 19-1   P. Caris Competitie
14:45 Mifano 17-1 - RKPVV 17-1   W. Aarts Competitie
14:45 Erp 17-2 - Mifano 17-2 13:15   Competitie
13:30 Montagnards 15-1 - Mifano 15-1 12:00   Competitie
13:00 Mifano 15-2 - ZSV 15-2   T. van Holstein Competitie
11:45 Gemert 15-4 - Mifano 15-3 10:30   Competitie
11:45 Mifano 15-4 - NWC 15-5   M. van Hoof Competitie
11:45 Mifano 13-1 - Mierlo Hout 13-1   J. der Kinderen Competitie
11:45 Mifano 13-2 - Olympia Boys 13-1G   M. Manders Competitie
10:30 Mifano 13-4 - ZSV 13-3G   R vd Vossenberg Competitie
10:30 Mifano 11-1 - Deurne 11-2   Piet vd Boomen Competitie
09:00 Rood Wit'62 11-3 - Mifano 11-2 08:15   Competitie
10:30 Mifano 11-3 - SJVV 11-3G   Stan Cuijten Competitie
09:30 Mifano 10-1 - Stiphout Vooruit 10-1   Tijn Couwenberg Competitie
09:15 Someren 9-2 - Mifano 9-1 08:30   Competitie
08:30 Mierlo Hout 8-4 - Mifano 8-1 08:00   Competitie
10:00 SC Helmondia 8-1G - Mifano 8-2 09:15   Competitie
09:30 Mifano 8-3 - ZSV 8-4     Competitie
             
  Mifano 13-3 en 7-1/7-2 zijn vrij          
             
Progr.       3 mrt            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Mifano 19-1 - Deurne 19-1   knvb Competitie
14:30 Lierop 19-1 - Mifano 19-2 13:30   Competitie
14:30 WEC 17-1G - Mifano 17-1 13:00   Competitie
14:30 Mifano 17-2 - Handel 17-1G   P. Caris Competitie
13:00 Mifano 15-1 - ZSV 15-1G   T. van Holstein Competitie
13:00 NWC 15-6 - Mifano 15-2 12:00   Competitie
13:00 Mifano 15-3 - Bavos 15-2   W. Aarts Competitie
13:45 SSE 15-2G - Mifano 15-4 12:30   Competitie
11:30 Sparta'25 13-1 - Mifano 13-1 10:15   Competitie
11:45 SJVV 13-2G - Mifano 13-2 10:30   Competitie
11:45 Mifano 13-3 - HVV Helmond 13-1   M. Manders Competitie
11:30 Boerdonk/Keldonk 13-2G - Mifano 13-4 10:15   Competitie
09:00 Gemert 11-2 - Mifano 11-1 08:00   Competitie
10:30 Mifano 11-2 - Milheezer Boys 11-1G   Stan Cuijten Competitie
10:15 NWC 11-9G - Mifano 11-3 09:30   Competitie
08:30 Brandevoort 10-1 - Mifano 10-1 08:00   Competitie
09:30 Mifano 9-1 - Brandevoort 9-1     Competitie
09:30 Mifano 8-1 - MULO 8-3     Competitie
09:30 Mifano 8-2 - Someren 8-3     Competitie
09:15 NWC 8-3G - Mifano 8-3 08:30   Competitie
09:30 Mifano 7-1/7-2 - Stiphout Vrt 7-1/7-2      
             
Progr.      10 mrt            
Aanvang Thuis team - Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:45 Mifano 19-2 - SJVV 19-1   P. Caris Competitie
14:45 Mifano 17-1 - Rood Wit'62 17-2   M. van Hoof Competitie
13:00 Blauw Geel'38 17-8 - Mifano 17-2 11:30   Competitie
12:30 Rood Wit'62 15-1 - Mifano 15-1 11:30   Competitie
13:00 Mifano 15-2 - Olympia Boys 15-1   T. van Holstein Competitie
13:00 MVC 15-1G - Mifano 15-3 11:45   Competitie
11:45 Mifano 15-4 - Someren 15-3G   W. Aarts Competitie
11:00 Nooit Gedacht 13-1G - Mifano 13-1 09:30   Competitie
11:45 Mifano 13-2 - SV Venray 13-7   M. Manders Competitie
12:15 Bruheze 13-2 - Mifano 13-3 11:15   Competitie
10:30 Mifano 13-4 - Deurne 13-4G   R vd Vossenberg Competitie
10:30 Mifano 11-1 - ZSV 11-2G   Piet vd Boomen Competitie
10:00 Mierlo Hout 11-2 - Mifano 11-2 09:15   Competitie
10:30 Mifano 11-3 - Bruheze 11-4   Tijn Couwenberg Competitie
09:30 Mifano 10-1 - DAW 10-1G   Stan Cuijten Competitie
09:30 Mifano 8-1 - Rood Wit'62 8-1     Competitie
09:00 Rood Wit'62 8-2 - Mifano 8-2 08:15   Competitie
08:30 Mierlo Hout 8-5 - Mifano 8-3 08:00   Competitie
             
  Mifano 19-1, 9-1 en           
  7-1/7-2 zijn vrij.          
             
Progr.     17 mrt            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:45 NWC 19-1 - Mifano 19-1 13:15 knvb Competitie
14:30 SPV 19-1 - Mifano 19-2 13:15   Competitie
14:30 VOW 17-1 - Mifano 17-1 13:00   Competitie
14:30 Mifano 17-2 - MULO 17-2   T. van Holstein Competitie
13:00 Mifano 15-1 - Bruheze 15-1   W. Aarts Competitie
15:00 Bruheze 15-2 - Mifano 15-2 14:00   Competitie
13:00 Mifano 15-3 - Rood Wit'62 15-3   M. van Hoof Competitie
12:00 Merefeldia 15-2 - Mifano 15-4 10:45   Competitie
11:45 Mifano 13-1 - Prinses Irene 13-1   R vd Vossenberg Competitie
11:45 ZSV 13-2G - Mifano 13-2 10:30   Competitie
11:45 Mifano 13-3 - Milheezer Boys 13-1   M. Manders Competitie
09:00 Brandevoort 13-8G - Mifano 13-4 08:15   Competitie
10:30 ASV'33 11-1 - Mifano 11-1 09:30   Competitie
10:30 Mifano 11-2 - ASV'33 11-2   Tijn Couwenberg Competitie
10:30 Mifano 11-3 - Someren 11-7G   Piet vd Boomen Competitie
10:00 NLC'03 10-1 - Mifano 10-1 08:30   Competitie
09:30 Mifano 9-1 - SJVV 9-1G     Competitie
09:15 Someren 8-2G - Mifano 8-1 08:30   Competitie
09:30 Mifano 8-2 - Sparta'25 8-3     Competitie
09:30 Mifano 8-3 - MULO 8-5     Competitie
09:30 Mifano 7-1/7-2 - NWC 7-1/7-2     Competitie
             
Progr.     24 mrt            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Mifano 19-1   OSS'20 19-1   knvb Competitie
15:00 Someren 19-2   Mifano 19-2 13:45   Competitie
14:30 Mariahout 17-1   Mifano 17-1 13:15   Competitie
14:30 Mifano 17-2   Volkel 17-2   P. Caris Competitie
11:30 SV Venray 15-2   Mifano 15-1 10:00   Competitie
13:00 Mifano 15-2   SJVV 15-1   R vd Vossenberg Competitie
13:00 Mifano 15-3   Bruheze 15-3   M. van Hoof Competitie
13:30 RKSVO 15-2   Mifano 15-4 12:15   Competitie
12:30 MULO 13-1   Mifano 13-1 11:30   Competitie
11:30 NWC 13-4   Mifano 13-2 10:30   Competitie
11:45 Mifano 13-3   SJVV 13-1G   W. Aarts Competitie
10:30 Mifano 13-4   NWC 13-5G   M. Manders Competitie
10:30 Mifano 11-1   SJVV 11-1     Competitie
10:45 Stiphout Vooruit 11-2   Mifano 11-2 10:00   Competitie
10:00 SVSH 11-2   Mifano 11-3 09:00   Competitie
09:30 Mifano 10-1   Mierlo Hout 10-1     Competitie
10:00 Neerkandia 9-1   Mifano 9-1 09:00   Competitie
09:00 Deurne 8-2   Mifano 8-2 08:15   Competitie
11:00 HVV Helmond 8-2   Mifano 8-3 10:30   Competitie
09:00 Rood Wit'62 7-1   Mifano 7-1/7-2 08:30   Competitie
             
  Mifano 8-1 is vrij