Hoofdsponsor

 

 

Co-sponsors

 

 

 

 

 

 

 

Wilt u weten hoe
de wedstrijd van
Mifano 1 verloopt?
Klik hier

 

Alternatieve flash content

Om deze Flash u heeft Javascript nodig van uw browser en bijgewerkte versie van de flash player.

Jeugd

Jeugdprogramma

 

Progr.          22 sept.

           
Aanvang Thuis team   Uit team   Uitslag  
15:00 Mifano JO19-1 - Volharding JO19-1   1-3  
15:00 MMC Weert JO17-1 - Mifano JO17-1   6-1  
14:30 Mifano JO17-3 - Gemert JO17-5   1-5  
13:15 OSS'20 JO15-1 - Mifano JO15-1   4-0  
13:00 Mifano JO15-2 - Helmondia-Mulo JO15-3   3-0  
12:30 DESM JO15-2G - Mifano JO15-3   1-11  
12:30 GFC'33 JO13-1 - Mifano JO13-1   5-4  
11:45 Mifano JO13-2 - Liessel JO13-2   1-4  
10:00 Helmondia-Mulo JO12-2 - Mifano JO12-1   4-8  
10:30 Mifano JO11-1 - Someren JO11-2   5-1  
10:30 Someren JO11-3 - Mifano JO11-2   1-7  
10:30 Mifano JO10-1 - NWC JO10-2   11-0  
10:00 HVV Helmond JO10-1 - Mifano JO10-2   16-2  
09:30 Mifano JO9-1 - SJVV JO9-1   0-1  
09:00 Stiphout Vooruit JO9-2G - Mifano JO9-2   0-1  
08:30 Brandevoort JO8-2 - Mifano JO8-1   1-0  
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 - Lierop JO7-1/JO7-2   1-1  
             
Progr.          24 sept.            
Aanvang Thuis team   Uit team   Uitslag   
19:30 Brandevoort JO17-4 - Mifano JO17-2   0-3   
             
Progr.          29 sept.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Volkel JO19-1 - Mifano JO19-1 13:30   Competitie
14:30 Mifano JO17-2 - Gemert JO17-3   P. Caris Competitie
12:15 Brandevoort JO17-6 - Mifano JO17-3 11:15   Competitie
13:00 Mifano JO15-1 - HVCH JO15-1   R vd Vossenberg Competitie
12:15 Bruheze JO15-2 - Mifano JO15-2 11:15   Competitie
13:00 Mifano JO15-3 - FC Oda JO15-2   M. Manders Competitie
11:45 Mifano JO15-4 - ELI JO15-2   W. Aarts Competitie
10:30 Mifano JO12-1 - Helmondia-Mulo JO12-1   Cas de Louw Competitie
10:15 NWC JO11-2 - Mifano JO11-1 09:30   Competitie
10:30 Mifano JO11-2 - Mierlo Hout JO11-5   Ties vd Elsen Competitie
11:45 Brandevoort JO10-1 - Mifano JO10-1 11:15   Competitie
10:30 Mifano JO10-2 - Mierlo Hout JO10-3   Jordy Muyen Competitie
09:30 Boekel Sport JO9-1 - Mifano JO9-1 08:30   Competitie
09:30 Mifano JO9-2 - MVC JO9-1G     Competitie
09:30 Mifano JO8-1 - NWC JO8-2G     Competitie
09:30 Mifano JO8-2 - Deurne  JO8-2G     Competitie
09:15 NWC JO7-3G/NWC JO7-4 - Mifano JO7-1/JO7-2 08:45   Competitie
             
  Mifano 17-1, 13-1 en 13-2 zijn vrij          
             
             
Progr.            6 okt.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Helmondia-Mulo JO19-1 - Mifano JO19-1 13:30   Competitie
14:45 Mifano JO17-1 - NWC JO17-2   R vd Vossenberg Competitie
14:30 MVC JO17-1 - Mifano JO17-2 13:15   Competitie
14:30 Mifano JO17-3 - Helmondia-Mulo JO17-3   P. Caris Competitie
13:00 Mifano JO15-1 - TOP JO15-1   R vd Vossenberg Competitie
13:00 Mifano JO15-2 - HVV Helmond JO15-1   ……………….. Competitie
13:15 Neerkandia JO15-1 - Mifano JO15-3 12:00   Competitie
12:30 ASV'33 JO15-3 - Mifano JO15-4 11:30   Competitie
11:45 Mifano JO13-1 - Brandevoort JO13-2   W. Aarts Competitie
11:45 Mifano JO13-2 - SJVV JO13-3M   M. Manders Competitie
10:30 Mifano JO11-1 - ONDO JO11-1   W. Aarts Competitie
10:00 Bruheze JO11-4 - Mifano JO11-2 09:15   Competitie
10:30 Mifano JO10-1 - Brandevoort JO10-2   Gijs van Gend Competitie
10:15 Bruheze JO10-1 - Mifano JO10-2 09:30   Competitie
09:30 Mifano JO9-1 - Erp JO9-1     Competitie
09:30 Brandevoort JO9-4 - Mifano JO9-2 09:00   Competitie
09:00 Rood Wit'62 JO8-1 - Mifano JO8-1 08:30   Competitie
09:30 Mifano JO8-2 - ASV'33 JO8-1G     Competitie
09:30 SJVV JO7-1/JO7-2 - Mifano JO7-1/JO7-2 08:45   Competitie
             
  Mifano JO12-1 is vrij.          
             
Progr.           13 okt.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Mifano JO19-1 - Brandevoort JO19-1   knvb Competitie
15:00 Bruheze JO17-1 - Mifano JO17-1 13:45   Competitie
14:30 Mifano JO17-2 - Mierlo Hout JO17-2   T. van Holstein Competitie
15:00 Mierlo Hout JO17-3 - Mifano JO17-3 14:00   Competitie
13:00 Deurne JO15-1 - Mifano JO15-1 11:45   Competitie
13:00 Deurne JO15-2 - Mifano JO15-2 11:45   Competitie
13:00 Mifano JO15-3 - Someren JO15-3   W. Aarts Competitie
11:45 Mifano JO15-4 - Milheezer Boys JO15-1G   M. Manders Competitie
09:00 United  JO13-1 - Mifano JO13-1 07:45   Competitie
11:30 Someren JO13-3 - Mifano JO13-2 10:30   Competitie
10:30 Mifano JO12-1 - Bavos JO12-1   Freek van Gool Competitie
10:00 Mierlo Hout JO11-2 - Mifano JO11-1 09:30   Competitie
10:30 Mifano JO11-2 - SPV JO11-1   Gijs van Gend Competitie
10:30 Mifano JO10-1 - Mierlo Hout JO10-2   Cas de Louw Competitie
10:30 Mifano JO10-2 - Stiphout Vooruit JO10-2   Ties vd Elsen Competitie
09:15 Bavos JO9-1 - Mifano JO9-1 08:30   Competitie
09:30 Mifano JO9-2 - Mierlo Hout JO9-3     Competitie
09:30 Mifano JO8-1 - Brandevoort JO8-3     Competitie
08:30 Brandevoort JO8-4 - Mifano JO8-2 09:00   Competitie
             
  Mifano JO7-1/JO7-2 zijn vrij          
             
Progr.          20 okt.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
11:45 Mifano JO13-1 - Bavos JO13-1     Competitie
09:15 Bavos JO8-1  Mifano JO8-2  08:30    Competitie 
             
Progr.         27 okt.

 

 

         
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Competitie
14:30 Erp JO19-1 - Mifano JO19-1 13:30   Competitie
14:45 Mifano JO17-1 - RKMSV JO17-1   T. van Holstein Competitie
11:00 Brandevoort JO17-5 - Mifano JO17-2 10:00   Competitie
14:30 Mifano JO17-3 - ZSV JO17-3G   P. Caris Competitie
13:00 Mifano JO15-1 - Someren JO15-1   R vd Vossenberg Competitie
13:00 Mifano JO15-2 - ZSV JO15-2   ………. Competitie
11:45 Mifano JO15-3 - Olympia Boys JO15-1   M. Manders Competitie
12:45 Bavos JO15-2 - Mifano JO15-4 11:45   Competitie
11:45 Mifano JO13-1 - RKMSV JO13-1   W. Aarts Competitie
10:30 Brevendia JO12-1 - Mifano JO12-1 09:15   Competitie
10:30 Mifano JO11-1 - Rood Wit'62 JO11-2   W. Aarts Competitie
10:30 Mifano JO11-2 - Brandevoort JO11-7G   Freek van Gool Competitie
10:00 Helmondia-Mulo JO10-2 - Mifano JO10-1 09:15   Competitie
10:30 Mifano JO10-2 - Olympia Boys JO10-1G   Jordy Muyen Competitie
09:15 ELI JO9-1G - Mifano JO9-1 08:30   Competitie
10:30 Mifano JO9-2 - Gemert JO9-5     Competitie
08:30 Mierlo Hout JO8-2 - Mifano JO8-1 08:00   Competitie
09:30 Mifano JO8-2 - Sparta'25 JO8-3     Competitie
14:30 Someren JO7-3 - Mifano JO7-1/JO7-2 13:45   Competitie
            Competitie
  Mifano JO13-2 is vrij