Hoofdsponsor

 

 

Co-sponsors

 

 

 

 

 

 

 

Wilt u weten hoe
de wedstrijd van
Mifano 1 verloopt?
Klik hier

 

Alternatieve flash content

Om deze Flash u heeft Javascript nodig van uw browser en bijgewerkte versie van de flash player.

Jeugd

Jeugdprogramma

 

Progr.      16 mrt.            
Aanvang Thuis team - Uit team   Uitslag  
15:00 Mifano JO19-1 - Sparta'25 JO19-1   2-0  
15:30 Brandevoort JO17-3 - Mifano JO17-2   1-5  
14:00 Mifano JO17-3G - Someren JO17-3G   0-8  
13:00 Margriet JO15-1 - Mifano JO15-1   0-1  
13:00 Mifano JO15-2 - NWC JO15-3   7-2  
11:45 Mifano JO13-1 - Mariahout JO13-1   2-5  
11:45 Mifano JO13-2G - Brandevoort JO13-4G   1-4  
10:00 Helmondia-Mulo JO12-1 - Mifano JO12-1   4-4  
10:15 Mifano JO11-1 - RKSVO JO11-1   6-3  
10:15 Mifano JO11-2G - Bruheze JO11-4   4-4  
10:15 Mifano JO10-1 - Stiphout Vooruit JO10-1   3-9  
09:00 Deurne JO9-1 - Mifano JO9-1   0-1  
09:30 Mifano JO8-1G - Sparta'25 JO8-2   0-1  
09:30 Mifano JO8-2G - Bavos JO8-1   0-1  
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 - NWC JO7-1/NWC JO7-2   1-1  
             
Progr.     23 mrt            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Schijndel/DE WIT JO19-1 - Mifano JO19-1 13:15 knvb Competitie
14:45 Mifano JO17-1 - ZSV JO17-1   R.v.d.Vossenberg Competitie
14:00 Mifano JO17-2 - Olympia Boys JO17-1   P. Caris Competitie
15:00 ZSV JO17-2 - Mifano JO17-3G 13:45   Competitie
13:00 Mifano JO15-1 - DVG JO15-1   J.J. v.d. Bogaard Competitie
15:00 Mierlo Hout JO15-2 - Mifano JO15-2 14:00   Competitie
13:00 Mifano JO15-3 - ASV'33 JO15-1   W. Aarts Competitie
11:45 Mifano JO15-4G - Someren JO15-4   M. van Hoof Competitie
11:30 UDI'19/CSU JO13-2 - Mifano JO13-1 10:15   Competitie
10:45 Stiphout Vooruit JO13-3G - Mifano JO13-2G 09:45   Competitie
10:15 Mifano JO12-1 - Deurne JO12-1   Gijs van Gend Competitie
10:00 s.v. Laar JO11-1 - Mifano JO11-1 09:00   Competitie
10:00 NWC JO11-4 - Mifano JO11-2G 09:15   Competitie
10:00 NWC JO10-1 - Mifano JO10-1 09:15   Competitie
10:30 Mifano JO10-2 - Neerkandia JO10-1   Freek van Gool Competitie
09:30 Mifano JO9-2G - SJVV JO9-2G     Competitie
09:00 Stiphout Vooruit JO8-1G - Mifano JO8-1G 08:30   Competitie
09:00 Rood Wit'62 JO8-2 - Mifano JO8-2G 08:30   Competitie
09:00 Deurne JO7-1 - Mifano JO7-1/JO7-2 08:15   Competitie
09:30 Mifano JO7-3 - ONDO JO7-1     Competitie
             

Progr.

30 mrt.

           

Aanvang

Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding

13:15

ZSV JO15-2G - Mifano JO15-4G 12:00   Competitie