Jeugdprogramma

Progr. 24 aug.
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
Geldrop-Mierlo Cup Locatie Sportpark De Ark
16:00 Mifano JO19-1 Geldrop JO19-1 Toernooi
17:00 Geldrop JO19-1 Braakhuizen JO19-1 Toernooi
18:00 Braakhuizen JO19-1 Mifano JO19-1 Toernooi
13:00 SV De Braak JO17-1 Mifano JO17-1 11:45 Vriendschappelijk
13:00 Mifano JO15-1 Bergeijk JO15-1 M. van Hoof Vriendschappelijk
11:30 Mifano JO13-1 Braakhuizen JO13-1 W.Aarts Vriendschappelijk
Progr. 31 aug.
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 Stiphout Vooruit JO19-1 W. Aarts Beker
15:00 Mierlo Hout JO19-2 Mifano JO19-2 14:00 Beker
14:30 Mifano JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-2 P. Caris Beker
15:30 Rhode JO17-2 Mifano JO17-2 14:00 Beker
15:15 Bruheze JO17-3 Mifano JO17-3 14:15 Beker
13:00 Mifano JO15-1 Brandevoort JO15-1 F.P.J.M. Vogels Beker
12:30 Bruheze JO15-2 Mifano JO15-2 11:30 Beker
13:00 Mifano JO15-3 ASV’33 JO15-2G M. Manders Beker
13:15 Mierlo Hout JO15-4 Mifano JO15-4 12:15 Beker
11:30 Mierlo Hout JO13-2 Mifano JO13-1 10:45 Beker
11:30 Mierlo Hout JO12-2 Mifano JO12-1 10:45 Beker
10:00 Mifano JO12-2 Helmondia-Mulo JO12-4 Mick v.d. Burgt Beker
10:00 Helmondia-Mulo JO11-2 Mifano JO11-1 09:15 Beker
08:30 Brandevoort JO10-2 Mifano JO10-1 08:00 Beker
10:00 Mifano JO9-1 Mierlo Hout JO9-2 Beker
08:45 NWC JO9-4G Mifano JO9-2 08:00 Beker
08:30 Mierlo Hout JO8-2 Mifano JO8-1 08:00 Beker
09:00 Stiphout Vooruit JO8-4 Mifano JO8-2 08:30 Beker
Mifano JO10-2 is vrij
Progr. 7 sept.
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Helmondia-Mulo JO19-2 Mifano JO19-1 13:45 Beker
14:30 Mifano JO19-2 Stiphout Vooruit JO19-3 P. Caris Beker
15:00 Stiphout Vooruit JO17-1 Mifano JO17-1 13:45 Beker
14:00 Mifano JO17-2 Brandevoort JO17-2 M. van Hoof Beker
13:00 Mifano JO17-3 Brandevoort JO17-5 F.v.d.Vijfeijken Beker
13:00 Deurne JO15-1 Mifano JO15-1 11:45 Beker
13:00 Mifano JO15-2 Rood Wit’62 JO15-2 W. Aarts Beker
12:45 Stiphout Vooruit JO15-3G Mifano JO15-3 11:45 Beker
11:30 Mifano JO15-4 Brandevoort JO15-4 M. Manders Beker
11:30 Mifano JO13-1 Helmondia-Mulo JO13-2 W. Aarts Beker
10:00 Mifano JO12-1 Brandevoort JO12-2 Rik Smeets Beker
08:30 Brandevoort JO12-5 Mifano JO12-2 08:00 Beker
10:00 Mifano JO11-1 Brandevoort JO11-2 Mick v.d. Burgt Beker
10:00 Mifano JO10-1 Mierlo Hout JO10-1 T.v.d.Waterbeemd Beker
09:00 Bruheze JO10-2 Mifano JO10-2 08:15 Beker
09:00 Bruheze JO9-2 Mifano JO9-1 08:15 Beker
09:30 Mifano JO9-2 Mierlo Hout JO9-5 Beker
09:30 Mifano JO8-1 Stiphout Vooruit JO8-3 Beker
09:30 Mifano JO8-2 Mierlo Hout JO8-3 Beker
10:30 SVSH JO7-1/JO7-2 Mifano JO71/JO7-2 Competitie
Progr. 14 sept.
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Brandevoort JO19-2 Mifano JO19-1 13:45 Beker
14:30 Mifano JO19-2 Helmondia-Mulo JO19-4 P. Caris Beker
14:45 WEC JO17-1G Mifano JO17-1 13:15 Beker
14:30 DVG JO17-1 Mifano JO17-2 13:00 Beker
13:00 Mifano JO17-3 Helmondia-Mulo JO17-5 M. van Hoof Beker
13:15 Schijndel/DE WIT JO15-1 Mifano JO15-1 11:45 Beker
12:30 Lierop JO15-1 Mifano JO15-2 11:30 Beker
13:00 Mifano JO15-3 Brandevoort JO15-3G M. Manders Beker
11:30 Mifano JO15-4 Bruheze JO15-3 W. Aarts Beker
10:00 Brandevoort JO13-2 Mifano JO13-1 09:15 Beker
10:45 Stiphout Vooruit JO12-1 Mifano JO12-1 10:00 Beker
10:00 Mifano JO12-2 Gemert JO12-2 Mick v.d. Burgt Beker
10:00 Mifano JO11-1 Mierlo Hout JO11-2 Rik Smeets Beker
10:00 Mifano JO10-1 Helmondia-Mulo JO10-2 T.v.d.Waterbeemd Beker
10:00 Mifano JO10-2 Brandevoort JO10-4 Beker
09:30 Mifano JO9-1 Brandevoort JO9-2 Beker
09:30 Mifano JO9-2 Someren JO9-5 Beker
09:30 Mifano JO8-1 Helmondia-Mulo JO8-2 Beker
09:30 Mifano JO71/JO7-2 Rood Wit JO7-1/JO7-2 Competitie
Mifano JO8-2 is vrij
Progr. 16 sept.
Aanvang Thuis team Uit team Scheidsrechter
18:30 uur Mifano JO15-1 TopTalent Egypt Project O15 Vriendschappelijk
Progr. 18 sept.
Aanvang Thuis team Uit team Scheidsrechter
19:30 uur Mifano JO19-1 TopTalent Egypt Project O18 Vriendschappelijk