Jeugdprogramma

Progr. 9 nov.
Aanvang Thuis team Uit team Uitslag
15:00 Helmondia-Mulo JO19-2 Mifano JO19-1 3-4
14:30 Mifano JO17-1 Mierlo Hout JO17-2 1-3
13:00 Mifano JO17-2 Stiphout Vooruit JO17-1 5-4
13:15 Schijndel/DE WIT JO17-4 Mifano JO17-3 4-2
13:00 RPC JO15-1 Mifano JO15-1 1-0
13:00 Mifano JO15-2G Sparta’25 JO15-2 4-4
12:45 Stiphout Vooruit JO15-3G Mifano JO15-4G 1-6
11:30 Mifano JO13-1 Lierop JO13-1 6-3
10:00 Mifano JO12-1 NWC JO12-2 10-1
10:00 Mifano JO12-2 Stiphout Vooruit JO12-3 5-4
10:00 Mifano JO10-1 Vitesse’08 JO10-1 9-11
09:30 SPV JO10-1 Mifano JO10-2G 5-7
10:30 Sparta’25 JO9-2G Mifano JO9-1G 0-1
09:30 Mifano JO9-2G Mierlo Hout JO9-5M 1-0
09:30 Mifano JO8-1 Brandevoort JO8-4 1-0
08:30 Mierlo Hout JO8-8M Mifano JO8-2 0-1
Progr. 16 nov.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 Bruheze JO19-1 M. van Hoof Competitie
14:00 Mifano JO19-2 Boekel Sport JO19-2 P. Caris Competitie
14:30 Erp JO17-1 Mifano JO17-1 13:15 Competitie
15:00 Helmondia-Mulo JO17-2 Mifano JO17-2 14:00 Competitie
12:30 Mifano JO17-3 HVCH JO17-5 W. Aarts Competitie
12:15 DBS JO15-1 Mifano JO15-1 11:00 Competitie
13:15 Mierlo Hout JO15-3 Mifano JO15-2G 12:15 Competitie
11:30 Mifano JO15-4G Someren JO15-6G M. Manders Competitie
10:45 Brandevoort JO13-2 Mifano JO13-1 10:00 Competitie
09:00 Brandevoort JO12-4 Mifano JO12-2 08:30 Competitie
10:00 Mifano JO11-1 Deurne JO11-1 Rik Smeets Competitie
11:30 Wittenhorst JO10-1 Mifano JO10-1 10:30 Competitie
10:00 Mifano JO10-2G Brandevoort JO10-5 Ties vd Elsen Competitie
09:30 Mifano JO9-1G ASV’33 JO9-1 Competitie
08:45 NWC JO9-4G Mifano JO9-2G 08:00 Competitie
09:45 RKSVO JO8-2G Mifano JO8-1 08:45 Competitie
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 Someren JO7-1/JO7-2 Competitie
Mifano JO12-1 en JO8-2 zijn vrij
Progr. 23 nov.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 ASV’33 JO19-1 Mifano JO19-1 13:15 Competitie
15:00 Mierlo Hout JO19-2 Mifano JO19-2 14:00 Competitie
14:30 Mifano JO17-1 Helmondia-Mulo JO17-1 P. Caris Competitie
13:00 Mifano JO17-3 Gemert JO17-6 M. van Hoof Competitie
13:00 Mifano JO15-1 SV Budel JO15-1 knvb Competitie
13:00 Mifano JO15-2G Lierop JO15-1 W. Aarts Competitie
13:15 Mierlo Hout JO15-4 Mifano JO15-4G 12:15 Competitie
11:30 Mifano JO13-1 Helmondia-Mulo JO13-2 M. Manders Competitie
08:30 Brandevoort JO12-3 Mifano JO12-1 07:45 Competitie
10:00 Mifano JO12-2 Milheezer Boys JO12-1 Mick v.d. Burgt Competitie
10:00 Helmondia-Mulo JO11-2 Mifano JO11-1 09:15 Competitie
10:00 Mifano JO10-1 Mierlo Hout JO10-1 T.v.d.Waterbeemd Competitie
10:00 Mifano JO10-2G Deurne JO10-3G Ties vd Elsen Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Brandevoort JO9-2 Competitie
09:15 Bavos JO9-3M Mifano JO9-2G 08:15 Competitie
10:00 Olympia Boys JO8-1 Mifano JO8-1 08:15 Competitie
09:30 Mifano JO8-2 Helmondia-Mulo JO8-5 Competitie
09:30 SJVV JO7-1/JO7-2 Mifano JO7-1/JO7-2 08:45 Competitie
Mifano JO17-2 is vrij
Progr. 30 nov.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 Mariahout JO19-1 M. van Hoof Competitie
14:45 Boekel Sport JO17-1 Mifano JO17-1 13:30 Competitie
12:30 Mifano JO17-2 SJVV JO17-1 W. Aarts Competitie
14:45 Festilent JO17-2 Mifano JO17-3 13:15 Competitie
13:00 WODAN JO15-1 Mifano JO15-1 11:45 Competitie
13:00 Helmondia-Mulo JO15-2 Mifano JO15-2G 12:00 Competitie
13:15 ZSV JO15-3G Mifano JO15-4G 12:15 Competitie
10:00 Mifano JO12-1 Someren JO12-1 Rik Smeets Competitie
10:15 Someren JO10-1 Mifano JO10-1 09:30 Competitie
10:00 Brandevoort JO10-4 Mifano JO10-2G 09:30 Competitie
10:15 Blauw Geel’38 JO9-3 Mifano JO9-1G 09:15 Competitie
09:30 Mifano JO9-2G Bruheze JO9-3 Competitie
09:30 Mifano JO8-1 Brandevoort JO8-5G Competitie
09:30 SJVV JO8-3 Mifano JO8-2 08:45 Competitie
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 NWC JO7-1/NWC JO7-2 Competitie
Mifano JO19-2, JO13-1,
JO12-2 en JO11-1
zijn vrij.  
Progr. 7 dec.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 ZSV JO19-1 M. van Hoof Competitie
14:00 Mifano JO19-2 ASV’33 JO19-2 P. Caris Competitie
15:00 Volkel JO17-1 Mifano JO17-1 13:45 Competitie
13:15 ONDO JO17-1 Mifano JO17-2 12:00 Competitie
13:00 Mifano JO17-3 Gemert JO17-5 W. Arts Competitie
13:00 Mifano JO15-1 EFC JO15-1 knvb Competitie
12:45 SPV JO15-1G Mifano JO15-2G 11:45 Competitie
13:00 ASV’33 JO13-2G Mifano JO13-1 12:00 Competitie
10:00 Mifano JO12-2 Bruheze JO12-3 Ties vd Elsen Competitie
10:00 Mierlo Hout JO11-2 Mifano JO11-1 09:15 Competitie
09:00 Brandevoort JO10-1 Mifano JO10-1 08:15 Competitie
10:00 Mifano JO10-2G Someren JO10-3G Mick v.d. Burgt Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Gemert JO9-2 Competitie
10:00 Milheezer Boys JO9-2G Mifano JO9-2G 09:00 Competitie
08:30 Mierlo Hout JO8-5 Mifano JO8-1 08:00 Competitie
09:30 Mifano JO8-2 Liessel JO8-2 Competitie
Competitie
Mifano JO15-4G en JO7-1/7-2 Competitie
zijn vrij. Competitie
Competitie
Competitie
Progr. 14 dec.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 DVG JO19-1 Mifano JO19-1 13:00 Competitie
12:00 Mifano JO19-2 Gemert JO19-2 P. Caris Competitie
13:00 Bladella JO15-1 Mifano JO15-1 11:30 Competitie
11:45 ZSV JO12-1G Mifano JO12-1 10:30 Competitie
08:30 Gemert JO11-2 Mifano JO11-1 07:30 Competitie
10:00 Mifano JO9-1G Helmondia-Mulo JO9-3 Competitie