Programma

Home/Programma

Jeugdprogramma

Progr. 29 febr.
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 Bruheze JO19-1 R. vd Vossenberg Competitie
12:45 Mifano JO17-1 Beerse Boys JO17-1 M. van Hoof Competitie
15:00 St Constantia/Menos JO17-1 Mifano JO17-2 13:30 Competitie
Progr. 7 Mrt.
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 FC Oda JO19-1 Mifano JO19-1 13:30 Competitie
13:30 Mifano JO19-2 Acht JO19-3 P. Caris Competitie
14:30 Mifano JO17-1 Oirschot V. JO17-2 J. Brunselaar Competitie
13:30 Mifano JO17-2 SJVV JO17-1 T. van Holstein Competitie
14:30 Milheezer Boys JO17-1 Mifano JO17-3 13:15 Competitie
13:00 UDI’19/CSU JO15-2 Mifano JO15-1 11:30 Competitie
13:00 Mifano JO15-2G Boxtel JO15-2 R. vd Vossenberg Competitie
11:30 Mifano JO15-3G ZSV JO15-2G W. Aarts Competitie
10:00 OJC ROSMALEN JO13-3 Mifano JO13-1 08:30 Competitie
10:00 Mifano JO12-1 Nuenen JO12-1 Mick v.d. Burgt Competitie
12:00 Gemert JO12-2 Mifano JO12-2 11:00 Competitie
10:00 Mifano JO11-1 Valkenswaard JO11-1 Ties vd Elsen Competitie
10:00 Deurne JO10-1 Mifano JO10-1 09:00 Competitie
10:00 Deurne JO10-2 Mifano JO10-2G 09:00 Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Bergeijk JO9-1 Competitie
09:30 Mifano JO9-2G EMK JO9-2 Competitie
08:45 Valkenswaard JO8-1 Mifano JO8-1 07:45 Competitie
09:00 Helmondia-Mulo JO8-5 Mifano JO8-2 08:15 Competitie
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 Lierop JO7-1 Competitie
Progr. 14 mrt
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 Merefeldia JO19-1 M. van Hoof Competitie
15:15 Brandevoort JO17-2 Mifano JO17-1 14:00 Competitie
15:00 Deurne JO17-2 Mifano JO17-2 13:45 Competitie
13:00 Mifano JO17-3 Someren JO17-3 R. vd Vossenberg Competitie
13:00 Mifano JO15-1 Vitesse’08 JO15-1 knvb Competitie
13:00 Mifano JO15-2G Oirschot V. JO15-2 J. Brunselaar Competitie
11:30 Mifano JO15-3G DBS JO15-4 M. Manders Competitie
10:30 Rood Wit’62 JO13-1 Mifano JO13-1 09:30 Competitie
10:15 RPC JO12-1 Mifano JO12-1 09:15 Competitie
11:00 Mifano JO12-2 Bruheze JO12-3 Vladimir Tsatoerjan Competitie
10:00 Mifano JO11-1 SJVV JO11-1G Rik Smeets Competitie
10:00 Mifano JO10-1 ZSV JO10-1 T.v.d.Waterbeemd Competitie
09:30 Mifano JO10-2G Stiphout Vooruit JO10-2 Mick v.d. Burgt Competitie
09:00 Wilhelmina Boys JO9-1 Mifano JO9-1G 08:00 Competitie
09:30 Mifano JO9-2G Nuenen JO9-3 Competitie
09:30 Mifano JO8-1 Brandevoort JO8-2 Competitie
09:30 Mifano JO8-2 Rood Wit’62 JO8-2 Competitie
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 RKSVO JO7-1/JO7-2 Competitie
Progr. 21 mrt
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
13:30 Mifano JO19-2 Boxtel JO19-1 P. Caris Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Acht JO9-1 Competitie
08:30 Mierlo Hout JO9-3 Mifano JO9-2G 08:00 Competitie
Progr. 28 mrt
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:30 DESM JO19-1 Mifano JO19-1 14:00 Competitie
15:30 Nuenen JO19-5 Mifano JO19-2 14:30 Competitie
14:30 Mifano JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1 R. vd Vossenberg Competitie
13:30 Mifano JO17-2 ASV’33 JO17-1 T. van Holstein Competitie
13:00 Mifano JO17-3 SV Venray JO17-5 M. Manders Competitie
12:30 Bruheze JO15-1 Mifano JO15-1 11:15 Competitie
13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 Mifano JO15-2G 11:45 Competitie
10:45 Brandevoort JO15-4 Mifano JO15-3G 09:45 Competitie
11:30 Mifano JO13-1 RKSV Heeze JO13-1 W. Aarts Competitie
10:00 Mifano JO12-1 Brabantia JO12-1 Ties vd Elsen Competitie
10:00 Mifano JO12-2 Handel JO12-1G Vladimir Tsatoerjan Competitie
10:00 Mierlo Hout JO11-2 Mifano JO11-1 09:15 Competitie
10:00 Mifano JO10-1 ASV’33 JO10-1 T.v.d.Waterbeemd Competitie
11:15 Milheezer Boys JO10-1 Mifano JO10-2G 10:15 Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Nuenen JO9-1 Competitie
10:15 RPC JO9-5 Mifano JO9-2G 09:15 Competitie
09:30 Mifano JO8-1 Mierlo Hout JO8-4 Competitie
09:00 Stiphout Vooruit JO8-3 Mifano JO8-2 08:15 Competitie
09:15 ZSV JO7-3/JO7-4 Mifano JO7-1/JO7-2 08:15 Competitie
2020-02-25T17:04:53+01:00februari 25th, 2020|

Algemene informatie afgelastingen

Bij trainingen
Bij twijfel over het doorgaan van een training kan altijd de website van Mifano worden geraadpleegd.

Klik hier voor het trainingsschema bij afgelastingen van de grasvelden

Bij wedstrijden
Algehele KNVB-afgelastingen op teletekst pagina 603.
Mifano is ingedeeld in district Zuid II.
Het 1e, 2e,  JO19-1, JO15-1 en JO13-1 zijn categorie A.
Alle overige teams zijn categorie B
Worden er wedstrijden afgelast omdat de velden van Mifano slecht zijn, dan wordt dat bekend gemaakt op  de website.
Uitwedstrijden van Mifano-teams worden via Mifano afgemeld en tevens ook op de website vermeld.

2019-10-09T09:02:19+01:00september 6th, 2019|

Veteranen 2019/2020

Programma veteranen seizoen 2019-2020
Datum wedstrijd vertrek aanvang
7-sep Mifano NWC 16:30
14-sep Bruheze Mifano 15:30 16:30
21-sep Mifano SSE 16:30
28-sep Mierlo Hout Mifano 16:00 16:45
5-okt Ondo Mifano 16:00 17:00
12-okt Mifano Helmondia B 16:30
19-okt SVSH Mifano 16:00 17:00
26-okt vrij
2-nov Olympia Boys Mifano 16:00 17:00
9-nov Mulo Mifano 16:00 17:00
16-nov Mifano Lierop 16:30
23-nov Someren Mifano 16:00 17:00
30-nov vrij
7-mrt NWC Mifano 16.00 17.00
14-mrt Mifano Bruheze 16.30
21-mrt SSE Mifano 16.00 17.00
28-mrt Mifano MierloH 16.30
4-apr Mifano Ondo 16.30
11-apr Helmondia B Mifano 16.00 17.00
18-apr Mifano SVSH 16.30
25-apr Mifano Olympia Boys 16.30
2-mei vrij vrij
9-mei Mifano Mulo 16.30
16-mei Lierop Mifano 16.00 17.00
23-mei Mifano Someren 16.30
30-mei vrij
2019-08-21T18:53:04+01:00augustus 21st, 2019|

Trainingsschema jeugd

Voor het trainingsschema van de jeugd klik hier.

Het trainingsschema is ook het gehele jaar door te vinden onder programma –> trainingsschema.

Keeperstrainingen

De keeperstrainingen starten als volgt:

Maandag 18.30 u 19.00 u Keepers JO8-1 en JO9-1 Arno
18.30 u 19.00 u Keepers JO10-2 en JO12-2 Max
19.00 u 19.45 u Keepers JO10-1 en JO11-1 Arno
19.00 u 20.00 u Keepers JO15-1, JO17-1 en JO19-1 Hischam
19.45 u 20.30 u Keepers JO12-1 en JO13-1 Arno
Woensdag 18.30 u 19.15 u Keepers JO17-3, JO15-2, JO15-3 Max

 

2019-11-18T09:54:19+01:00augustus 9th, 2019|

Senioren / Dames programma

Oktober 2019
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
6-10-2019 14:30 Stiphout Vooruit 1 Mifano 1 ===========
6-10-2019 11:00 Mifano 2 Volharding 3 ===========
6-10-2019 12:00 Bruheze 5 Mifano 5 ===========
6-10-2019 11:00 SC Helmondia 6 Mifano 6 ===========
6-10-2019 11:00 Mifano 7 SJVV 3 Gert Jan Slits
6-10-2019 10:30 Mifano 8 S.V. Brandevoort 4 Roberto Tramontina
6-10-2019 11:00 Sparta’25 VR1 Mifano VR1 ===========
13-10-2019 14:30 Mifano 1 ELI 1 ===========
13-10-2019 12:00 MMC Weert 2 Mifano 2 ===========
13-10-2019 10:30 Mifano 3 Stiphout Vooruit 2 Gert Jan Slits
13-10-2019 12:30 Bruheze 3 Mifano 4 ===========
13-10-2019 10:30 Mifano 5 Stiphout Vooruit 5 Eric Smits
13-10-2019 11:00 Mifano 6 Lierop 3 Piet Caris
13-10-2019 10:30 Bavos 5 Mifano 7 ===========
13-10-2019 10:00 SV Someren 15 Mifano 8 ===========
13-10-2019 11:00 Mifano VR1 Bavos VR1 Tinny van Holsteijn
20-10-2019 14:00 MULO 1 Mifano 1 ===========
20-10-2019 10:30 Mifano 3 Deurne 4 Marcel van Hoof
20-10-2019 14:30 Rood Wit ’62 7 Mifano 5 ===========
20-10-2019 10:00 Gemert 7 Mifano 7 ===========
27-10-2019 11:00 Mifano 2 SSS’18 2 ===========
27-10-2019 10:30 Mifano 3 Rood Wit’62 3 Piet Caris
27-10-2019 10:30 HVV Helmond 2 Mifano 4 ===========
27-10-2019 11:00 MULO 6 Mifano 5 ===========
27-10-2019 12:00 MULO 4 Mifano 6 ===========
27-10-2019 11:00 Mifano 7 Milheezer Boys 5 Frans Nijs
27-10-2019 10:30 Mifano 8 MULO 3 Marcel van Hoof
27-10-2019 10:00 Rhode/Van Stiphout  VR1 Mifano VR1 ===========
2019-09-29T12:51:54+01:00september 16th, 2018|