manou

/Mifano

About Mifano

This author has not yet filled in any details.
So far Mifano has created 6 blog entries.

Algemene informatie afgelastingen

Bij trainingen
Bij twijfel over het doorgaan van een training kan altijd de website van Mifano worden geraadpleegd.

Klik hier voor het trainingsschema bij afgelastingen van de grasvelden

Bij wedstrijden
Algehele KNVB-afgelastingen op teletekst pagina 603.
Mifano is ingedeeld in district Zuid II.
Het 1e, 2e,  JO19-1, JO15-1 en JO13-1 zijn categorie A.
Alle overige teams zijn categorie B
Worden er wedstrijden afgelast omdat de velden van Mifano slecht zijn, dan wordt dat bekend gemaakt op  de website.
Uitwedstrijden van Mifano-teams worden via Mifano afgemeld en tevens ook op de website vermeld.

2019-10-09T09:02:19+01:00september 6th, 2019|

Veteranen 2019/2020

Programma veteranen seizoen 2019-2020
Datum wedstrijd vertrek aanvang
7-sep Mifano NWC 16:30
14-sep Bruheze Mifano 15:30 16:30
21-sep Mifano SSE 16:30
28-sep Mierlo Hout Mifano 16:00 16:45
5-okt Ondo Mifano 16:00 17:00
12-okt Mifano Helmondia B 16:30
19-okt SVSH Mifano 16:00 17:00
26-okt vrij
2-nov Olympia Boys Mifano 16:00 17:00
9-nov Mulo Mifano 16:00 17:00
16-nov Mifano Lierop 16:30
23-nov Someren Mifano 16:00 17:00
30-nov vrij
7-mrt NWC Mifano 16.00 17.00
14-mrt Mifano Bruheze 16.30
21-mrt SSE Mifano 16.00 17.00
28-mrt Mifano MierloH 16.30
4-apr Mifano Ondo 16.30
11-apr Helmondia B Mifano 16.00 17.00
18-apr Mifano SVSH 16.30
25-apr Mifano Olympia Boys 16.30
2-mei vrij vrij
9-mei Mifano Mulo 16.30
16-mei Lierop Mifano 16.00 17.00
23-mei Mifano Someren 16.30
30-mei vrij
2019-08-21T18:53:04+01:00augustus 21st, 2019|

Jeugdprogramma

Progr. 9 nov.
Aanvang Thuis team Uit team Uitslag
15:00 Helmondia-Mulo JO19-2 Mifano JO19-1 3-4
14:30 Mifano JO17-1 Mierlo Hout JO17-2 1-3
13:00 Mifano JO17-2 Stiphout Vooruit JO17-1 5-4
13:15 Schijndel/DE WIT JO17-4 Mifano JO17-3 4-2
13:00 RPC JO15-1 Mifano JO15-1 1-0
13:00 Mifano JO15-2G Sparta’25 JO15-2 4-4
12:45 Stiphout Vooruit JO15-3G Mifano JO15-4G 1-6
11:30 Mifano JO13-1 Lierop JO13-1 6-3
10:00 Mifano JO12-1 NWC JO12-2 10-1
10:00 Mifano JO12-2 Stiphout Vooruit JO12-3 5-4
10:00 Mifano JO10-1 Vitesse’08 JO10-1 9-11
09:30 SPV JO10-1 Mifano JO10-2G 5-7
10:30 Sparta’25 JO9-2G Mifano JO9-1G 0-1
09:30 Mifano JO9-2G Mierlo Hout JO9-5M 1-0
09:30 Mifano JO8-1 Brandevoort JO8-4 1-0
08:30 Mierlo Hout JO8-8M Mifano JO8-2 0-1
Progr. 16 nov.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 Bruheze JO19-1 M. van Hoof Competitie
14:00 Mifano JO19-2 Boekel Sport JO19-2 P. Caris Competitie
14:30 Erp JO17-1 Mifano JO17-1 13:15 Competitie
15:00 Helmondia-Mulo JO17-2 Mifano JO17-2 14:00 Competitie
12:30 Mifano JO17-3 HVCH JO17-5 W. Aarts Competitie
12:15 DBS JO15-1 Mifano JO15-1 11:00 Competitie
13:15 Mierlo Hout JO15-3 Mifano JO15-2G 12:15 Competitie
11:30 Mifano JO15-4G Someren JO15-6G M. Manders Competitie
10:45 Brandevoort JO13-2 Mifano JO13-1 10:00 Competitie
09:00 Brandevoort JO12-4 Mifano JO12-2 08:30 Competitie
10:00 Mifano JO11-1 Deurne JO11-1 Rik Smeets Competitie
11:30 Wittenhorst JO10-1 Mifano JO10-1 10:30 Competitie
10:00 Mifano JO10-2G Brandevoort JO10-5 Ties vd Elsen Competitie
09:30 Mifano JO9-1G ASV’33 JO9-1 Competitie
08:45 NWC JO9-4G Mifano JO9-2G 08:00 Competitie
09:45 RKSVO JO8-2G Mifano JO8-1 08:45 Competitie
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 Someren JO7-1/JO7-2 Competitie
Mifano JO12-1 en JO8-2 zijn vrij
Progr. 23 nov.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 ASV’33 JO19-1 Mifano JO19-1 13:15 Competitie
15:00 Mierlo Hout JO19-2 Mifano JO19-2 14:00 Competitie
14:30 Mifano JO17-1 Helmondia-Mulo JO17-1 P. Caris Competitie
13:00 Mifano JO17-3 Gemert JO17-6 M. van Hoof Competitie
13:00 Mifano JO15-1 SV Budel JO15-1 knvb Competitie
13:00 Mifano JO15-2G Lierop JO15-1 W. Aarts Competitie
13:15 Mierlo Hout JO15-4 Mifano JO15-4G 12:15 Competitie
11:30 Mifano JO13-1 Helmondia-Mulo JO13-2 M. Manders Competitie
08:30 Brandevoort JO12-3 Mifano JO12-1 07:45 Competitie
10:00 Mifano JO12-2 Milheezer Boys JO12-1 Mick v.d. Burgt Competitie
10:00 Helmondia-Mulo JO11-2 Mifano JO11-1 09:15 Competitie
10:00 Mifano JO10-1 Mierlo Hout JO10-1 T.v.d.Waterbeemd Competitie
10:00 Mifano JO10-2G Deurne JO10-3G Ties vd Elsen Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Brandevoort JO9-2 Competitie
09:15 Bavos JO9-3M Mifano JO9-2G 08:15 Competitie
10:00 Olympia Boys JO8-1 Mifano JO8-1 08:15 Competitie
09:30 Mifano JO8-2 Helmondia-Mulo JO8-5 Competitie
09:30 SJVV JO7-1/JO7-2 Mifano JO7-1/JO7-2 08:45 Competitie
Mifano JO17-2 is vrij
Progr. 30 nov.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 Mariahout JO19-1 M. van Hoof Competitie
14:45 Boekel Sport JO17-1 Mifano JO17-1 13:30 Competitie
12:30 Mifano JO17-2 SJVV JO17-1 W. Aarts Competitie
14:45 Festilent JO17-2 Mifano JO17-3 13:15 Competitie
13:00 WODAN JO15-1 Mifano JO15-1 11:45 Competitie
13:00 Helmondia-Mulo JO15-2 Mifano JO15-2G 12:00 Competitie
13:15 ZSV JO15-3G Mifano JO15-4G 12:15 Competitie
10:00 Mifano JO12-1 Someren JO12-1 Rik Smeets Competitie
10:15 Someren JO10-1 Mifano JO10-1 09:30 Competitie
10:00 Brandevoort JO10-4 Mifano JO10-2G 09:30 Competitie
10:15 Blauw Geel’38 JO9-3 Mifano JO9-1G 09:15 Competitie
09:30 Mifano JO9-2G Bruheze JO9-3 Competitie
09:30 Mifano JO8-1 Brandevoort JO8-5G Competitie
09:30 SJVV JO8-3 Mifano JO8-2 08:45 Competitie
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 NWC JO7-1/NWC JO7-2 Competitie
Mifano JO19-2, JO13-1,
JO12-2 en JO11-1
zijn vrij.  
Progr. 7 dec.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 ZSV JO19-1 M. van Hoof Competitie
14:00 Mifano JO19-2 ASV’33 JO19-2 P. Caris Competitie
15:00 Volkel JO17-1 Mifano JO17-1 13:45 Competitie
13:15 ONDO JO17-1 Mifano JO17-2 12:00 Competitie
13:00 Mifano JO17-3 Gemert JO17-5 W. Arts Competitie
13:00 Mifano JO15-1 EFC JO15-1 knvb Competitie
12:45 SPV JO15-1G Mifano JO15-2G 11:45 Competitie
13:00 ASV’33 JO13-2G Mifano JO13-1 12:00 Competitie
10:00 Mifano JO12-2 Bruheze JO12-3 Ties vd Elsen Competitie
10:00 Mierlo Hout JO11-2 Mifano JO11-1 09:15 Competitie
09:00 Brandevoort JO10-1 Mifano JO10-1 08:15 Competitie
10:00 Mifano JO10-2G Someren JO10-3G Mick v.d. Burgt Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Gemert JO9-2 Competitie
10:00 Milheezer Boys JO9-2G Mifano JO9-2G 09:00 Competitie
08:30 Mierlo Hout JO8-5 Mifano JO8-1 08:00 Competitie
09:30 Mifano JO8-2 Liessel JO8-2 Competitie
Competitie
Mifano JO15-4G en JO7-1/7-2 Competitie
zijn vrij. Competitie
Competitie
Competitie
Progr. 14 dec.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 DVG JO19-1 Mifano JO19-1 13:00 Competitie
12:00 Mifano JO19-2 Gemert JO19-2 P. Caris Competitie
13:00 Bladella JO15-1 Mifano JO15-1 11:30 Competitie
11:45 ZSV JO12-1G Mifano JO12-1 10:30 Competitie
08:30 Gemert JO11-2 Mifano JO11-1 07:30 Competitie
10:00 Mifano JO9-1G Helmondia-Mulo JO9-3 Competitie
2019-11-11T08:21:38+01:00augustus 10th, 2019|

Trainingsschema jeugd

Voor het trainingsschema van de jeugd klik hier.

Het trainingsschema is ook het gehele jaar door te vinden onder programma –> trainingsschema.

Keeperstrainingen

De keeperstrainingen starten als volgt:

Maandag 18.30 u 19.00 u Keepers JO8-1 en JO9-1 Arno
18.30 u 19.00 u Keepers JO10-2 en JO12-2 Max
19.00 u 19.45 u Keepers JO10-1 en JO11-1 Arno
19.00 u 20.00 u Keepers JO15-1, JO17-1 en JO19-1 Hischam
19.45 u 20.30 u Keepers JO12-1 en JO13-1 Arno
Woensdag 18.30 u 19.15 u Keepers JO17-3, JO15-2, JO15-3 Max

 

2019-10-11T08:01:48+01:00augustus 9th, 2019|

Mifano 1+2 indeling

Mink van Abbe
Thomas Arts
Niels Couwenberg
Yanick van Deursen
Paul Donkers
Hidde  Dreverman
Kevin van Elven
Bram Ernest
Leroy Hees
Floris van Hertrooij
Maurice van Hoof
Robert Janssen
Michiel Janssen
Wessel Klunder
Hidde Dirk Kniepstra
Martijn Kosman
Frank Kuijpers
Jelle Lammers
Jorg Leenen
Ruud van der Linden
Ton van der Linden
Lars  Noten
Stefan Schippers
Thijs van der Schoot
Bas van Sinten
Just van Sinten
Roy van Sinten
Niels Vanhauten
Jan Verberne
Kevin Verberne
Rowan Verberne
Coen Verkoeijen
Willem Verouden
Ruben van de Vossenberg
Stefan van der Westen
Bart Wijnhoven
Gijs van der Wurff
2019-08-01T18:26:35+01:00augustus 1st, 2019|

JVDI: Gratis blessurespreekuur bij Mifano

Kosteloze blessurebeoordeling

Alle leden van voetbalvereniging VV Mifano kunnen tijdens het spreekuur een blessure kosteloos laten beoordelen door fysiotherapeut Danny Kuijten van JVDI de Fysioclub. Hij zal je adviseren en informeren over je blessure. Indien een speler op een andere dag geblesseerd raakt, bestaat de mogelijkheid om de blessure kosteloos te laten onderzoeken op een van de locaties van JVDI de Fysioclub.

(meer…)

2019-08-01T17:47:07+01:00augustus 1st, 2019|