Progr. 19 sept.
Aanvang Thuis team   Uit team Uitslag
15:30 SBC JO19-1 Mifano JO19-1 6-4
13:00 Mifano JO19-2 FC Oda JO19-1 2-0
14:45 Mifano JO17-1 RKSV Heeze JO17-1 2-3
13:00 Mifano JO17-2 Deurne JO17-2 4-1
15:00 Geldrop JO17-4 Mifano JO17-3 2-6
15:00 Mierlo Hout JO17-4 Mifano JO17-4G 5-5
12:30 Riethoven JO15-1G Mifano JO15-1G 1-9
13:30 Leveroy JO15-1G Mifano JO15-2G 12-3
09:00 Brandevoort JO13-2 Mifano JO13-1 0-7
11:30 Mifano JO13-2 Geldrop JO13-4 2-6
10:30 ASV’33 JO11-1 Mifano JO11-1 0-2
11:00 Mifano JO11-2G Deurne JO11-2 0-2
10:00 Mifano JO10-1G Gemert JO10-2 1-11
10:00 NWC JO10-3G Mifano JO10-2
10:00 Mierlo Hout JO10-3 Mifano JO10-3G
09:30 Mifano JO9-1 DVS JO9-1 0-1
09:00 Bavos JO9-1 Mifano JO9-2
09:30 Mifano JO8-1 Gemert JO8-3 1-0
09:00 Stiphout Vooruit JO8-1 Mifano JO8-2
08:45 NWC JO8-3G Mifano JO8-3G
Progr. 23 sept.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
19:00 Lierop JO15-1 Mifano JO15-1G 18:00 Beker
Progr. 26 sept.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Uitslag Aanduiding
14:45 Mifano JO19-1 Braakhuizen JO19-1   M. van Hoof Competitie
15:30 RKSVO JO19-1 Mifano JO19-2 14:15 Competitie
15:00 DOSL JO17-1 Mifano JO17-1 13:45 Competitie
12:30 Olympia Boys JO17-1 Mifano JO17-2 11:15 Competitie
13:30 Mifano JO17-3 Sparta’25 JO17-3 P. Caris Competitie
13:00 Mifano JO17-4G Brandevoort JO17-4 ……. Competitie
13:00 Mifano JO15-1G Unitas’59 JO15-2G R. vd Vossenberg Competitie
11:30 Mifano JO13-1 NWC JO13-2G W. Aarts Competitie
10:00 Brandevoort JO13-4G Mifano JO13-2 09:15 Competitie
10:00 Mifano JO11-1 Brandevoort JO11-2 Mick v.d. Burgt Competitie
08:30 Gemert JO11-3 Mifano JO11-2G 07:30 Competitie
10:30 Bruheze JO10-1 Mifano JO10-1G 09:45 Competitie
10:00 Mifano JO10-2 SV de Braak JO10-4 Vladimir Tsatoerjan Competitie
10:00 Mifano JO10-3G RPC JO10-5 Rik Smeets Competitie
09:00 SV Someren JO9-3 Mifano JO9-1 08:15 Competitie
09:30 Mifano JO9-2 Nuenen JO9-2 Competitie
08:30 Nuenen JO8-2 Mifano JO8-1 08:00 Competitie
09:30 Mifano JO8-2 SV de Braak JO8-3 Competitie
09:30 Mifano JO8-3G Rood Wit’62 JO8-1 Competitie
09:00 Lierop JO7-1 Mifano JO7-1 08:30 Competitie
09:20 Mifano JO7-1 Rood Wit’62 JO7-1 Competitie
09:40 S.V. Brandevoort JO7-3 Mifano JO7-1 Competitie
De JO7 wedstrijden worden op 26 sept gespeeld op het Sportpark van Rood Wit’62
Progr. 3 okt.
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:30 Nuenen JO19-2 Mifano JO19-1 13:15 Competitie
13:30 Mifano JO19-2 RKSV Heeze JO19-2 P. Caris Competitie
14:45 Mifano JO17-1 Rood Wit’62 JO17-1 R. vd Vossenberg Competitie
13:30 Mifano JO17-2 ELI JO17-1 W. Aarts Competitie
13:45 Nuenen JO17-3 Mifano JO17-3 12:45 Competitie
13:00 Geldrop JO17-5 Mifano JO17-4G 12:00 Competitie
12:45 De Weebosch JO15-1 Mifano JO15-1G 11:30 Competitie
11:30 Wilhelmina’08 JO15-1 Mifano JO15-2G 10:15 Competitie
10:30 s.v. Laar JO13-1 Mifano JO13-1 09:15 Competitie
11:30 Mifano JO13-2 Rhode JO13-4 Rik Smeets Competitie
10:30 Bruheze JO11-1 Mifano JO11-1 09:45 Competitie
11:00 Mifano JO11-2G Rood Wit’62 JO11-1 Mick v.d. Burgt Competitie
10:00 Mifano JO10-1G SV Unitas’59 JO10-2 Vladimir Tsatoerjan Competitie
10:00 ONDO JO10-1 Mifano JO10-2 09:15 Competitie
09:00 Rood Wit’62 JO10-3 Mifano JO10-3G 08:15 Competitie
09:30 Mifano JO9-1 Braakhuizen JO9-1 Competitie
10:00 Gemert JO9-2 Mifano JO9-2 09:00 Competitie
09:30 Mifano JO8-1 SV de Braak JO8-2 Competitie
08:30 Mierlo Hout JO8-2 Mifano JO8-2 08:00 Competitie
09:00 Deurne JO8-2G Mifano JO8-3G 08:00 Competitie