Progr. 29 febr.
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 Bruheze JO19-1 R. vd Vossenberg Competitie
12:45 Mifano JO17-1 Beerse Boys JO17-1 M. van Hoof Competitie
15:00 St Constantia/Menos JO17-1 Mifano JO17-2 13:30 Competitie
Progr. 7 Mrt.
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 FC Oda JO19-1 Mifano JO19-1 13:30 Competitie
13:30 Mifano JO19-2 Acht JO19-3 P. Caris Competitie
14:30 Mifano JO17-1 Oirschot V. JO17-2 J. Brunselaar Competitie
13:30 Mifano JO17-2 SJVV JO17-1 T. van Holstein Competitie
14:30 Milheezer Boys JO17-1 Mifano JO17-3 13:15 Competitie
13:00 UDI’19/CSU JO15-2 Mifano JO15-1 11:30 Competitie
13:00 Mifano JO15-2G Boxtel JO15-2 R. vd Vossenberg Competitie
11:30 Mifano JO15-3G ZSV JO15-2G W. Aarts Competitie
10:00 OJC ROSMALEN JO13-3 Mifano JO13-1 08:30 Competitie
10:00 Mifano JO12-1 Nuenen JO12-1 Mick v.d. Burgt Competitie
12:00 Gemert JO12-2 Mifano JO12-2 11:00 Competitie
10:00 Mifano JO11-1 Valkenswaard JO11-1 Ties vd Elsen Competitie
10:00 Deurne JO10-1 Mifano JO10-1 09:00 Competitie
10:00 Deurne JO10-2 Mifano JO10-2G 09:00 Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Bergeijk JO9-1 Competitie
09:30 Mifano JO9-2G EMK JO9-2 Competitie
08:45 Valkenswaard JO8-1 Mifano JO8-1 07:45 Competitie
09:00 Helmondia-Mulo JO8-5 Mifano JO8-2 08:15 Competitie
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 Lierop JO7-1 Competitie
Progr. 14 mrt
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Mifano JO19-1 Merefeldia JO19-1 M. van Hoof Competitie
15:15 Brandevoort JO17-2 Mifano JO17-1 14:00 Competitie
15:00 Deurne JO17-2 Mifano JO17-2 13:45 Competitie
13:00 Mifano JO17-3 Someren JO17-3 R. vd Vossenberg Competitie
13:00 Mifano JO15-1 Vitesse’08 JO15-1 knvb Competitie
13:00 Mifano JO15-2G Oirschot V. JO15-2 J. Brunselaar Competitie
11:30 Mifano JO15-3G DBS JO15-4 M. Manders Competitie
10:30 Rood Wit’62 JO13-1 Mifano JO13-1 09:30 Competitie
10:15 RPC JO12-1 Mifano JO12-1 09:15 Competitie
11:00 Mifano JO12-2 Bruheze JO12-3 Vladimir Tsatoerjan Competitie
10:00 Mifano JO11-1 SJVV JO11-1G Rik Smeets Competitie
10:00 Mifano JO10-1 ZSV JO10-1 T.v.d.Waterbeemd Competitie
09:30 Mifano JO10-2G Stiphout Vooruit JO10-2 Mick v.d. Burgt Competitie
09:00 Wilhelmina Boys JO9-1 Mifano JO9-1G 08:00 Competitie
09:30 Mifano JO9-2G Nuenen JO9-3 Competitie
09:30 Mifano JO8-1 Brandevoort JO8-2 Competitie
09:30 Mifano JO8-2 Rood Wit’62 JO8-2 Competitie
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 RKSVO JO7-1/JO7-2 Competitie
Progr. 21 mrt
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
13:30 Mifano JO19-2 Boxtel JO19-1 P. Caris Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Acht JO9-1 Competitie
08:30 Mierlo Hout JO9-3 Mifano JO9-2G 08:00 Competitie
Progr. 28 mrt
Aanvang Thuis team Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:30 DESM JO19-1 Mifano JO19-1 14:00 Competitie
15:30 Nuenen JO19-5 Mifano JO19-2 14:30 Competitie
14:30 Mifano JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1 R. vd Vossenberg Competitie
13:30 Mifano JO17-2 ASV’33 JO17-1 T. van Holstein Competitie
13:00 Mifano JO17-3 SV Venray JO17-5 M. Manders Competitie
12:30 Bruheze JO15-1 Mifano JO15-1 11:15 Competitie
13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 Mifano JO15-2G 11:45 Competitie
10:45 Brandevoort JO15-4 Mifano JO15-3G 09:45 Competitie
11:30 Mifano JO13-1 RKSV Heeze JO13-1 W. Aarts Competitie
10:00 Mifano JO12-1 Brabantia JO12-1 Ties vd Elsen Competitie
10:00 Mifano JO12-2 Handel JO12-1G Vladimir Tsatoerjan Competitie
10:00 Mierlo Hout JO11-2 Mifano JO11-1 09:15 Competitie
10:00 Mifano JO10-1 ASV’33 JO10-1 T.v.d.Waterbeemd Competitie
11:15 Milheezer Boys JO10-1 Mifano JO10-2G 10:15 Competitie
09:30 Mifano JO9-1G Nuenen JO9-1 Competitie
10:15 RPC JO9-5 Mifano JO9-2G 09:15 Competitie
09:30 Mifano JO8-1 Mierlo Hout JO8-4 Competitie
09:00 Stiphout Vooruit JO8-3 Mifano JO8-2 08:15 Competitie
09:15 ZSV JO7-3/JO7-4 Mifano JO7-1/JO7-2 08:15 Competitie